אודות

Citizenship – מתמחה בהשגת זכאות לקבלת דרכון זר לכל דורש! מומחים לחקר משפחתי

מייסד החברה רן גולן הוא גיאונלוג מומחה בחקר המשפחה. כלומר אצלנו תקבלו את השירות ישירות מהמומחים, ללא פערי תיווך של צד שלישי!

 בדיקת זכאות ללא התחייבות

אנחנו חוקרים בשיטה של חקר המשפחה עבור כל לקוח משני צידי ההורים, ומאתרים עבורו תעודות ורישומים בארכיונים שונים ברחבי העולם ובאמצעות כך מצליחים להוכיח קשר אזרחי ומשפחתי מארצות מוצא רבות מאפריקה, אירופה וארצות הברית, כגון: מגורשי ספרד,פורטוגל איטליה, רוסיה הלבנה, רומניה, גרמניה, הולנד, פולניה, מרוקו ,אלג'יר, טוניס, לבנון, מצרים, סוריה חאלב תורכיה, ארה"ב ועוד.

 אזרחות אירופאית

על פי מסלול הנדידה של המוצא אנו נבחר את סוג האזרחות המתאימה, המהירה ביותר להשגה והזולה ביותר.

שקיפות תהליך אזרחות

התהליך מנוהל בשקיפות מלאה, כלקוח תוכל להיות מעודכן אונליין בסטטוס הבקשה שלך ותשלם רק לאחר קבלת האישור העקרוני לזכאות!

רן גולן, מייסד ובעלים

רן גולן (דואניס) בוגר הפקולטה לפסיכולוגיה,M.A.  בהצטיינות.

מתוך סיפור אישי מרתק על רקע עבר משפחתי של יתמות והעלמות סבים בשלהי שנות 1800, חקר רן לאחור והגיע להיסטורית נדידת אבותיו החל מגירוש ספרד ב – 1492 (ואף  לפני…). בדרכו זו גילה ששם המשפחה שלו קיבל תפניות מעניינות ממעברים, אם מחמת גירוש ואם מחמת רדיפה. לכל מדינה שאליה הגיעה משפחתו, נוספה אות אחת או הבהרה ששינתה את השם המשפחה המקורי מ "דואניס"ל"דוניס"ועד "דואניאס" וגולן.

הפסיכולוגיה שהיא תחום מקצועו של רן, העניקה לו כר נרחב לחקור את ה"פסיכולוגיה של שמות המשפחה" ואת השפעת נדידת האוכלוסייה על פני התקופות.  מתוך הבנה זו קל יותר לאתר ולהוכיח מוצאו של אדם הכולל רישומי נישואין, תעודות לידה,תעודות קבורה וכיוצא בזה.

רן חבר בארכיוני העולם וחוקר מקורות משפחה במקצועו.